Nova osebna vozila

Veseli nas, da se odločate za nakup vozila Mercedes-Benz ali smart. Naša prodajna ekipa vam bo z veseljem svetovala in pomagala izbrati avtomobil, ki bo ustrezal vašim željam. Obiščite nas v vam najbližji poslovni enoti Autocommerce.

Autocommerce Ljubljana
Autocommerce Ljubljana

Autocommerce, d.o.o.
Baragova 10,
1000 Ljubljana

telefon: 01/5883-520
faks: 01/5883-570

čas obratovanja:
ponedeljek-petek
8.00-18.00

sobota
8.00-13.00

Kontaktne osebe:
Gregor Dobršek
T: 01 5883 527
gregor.dobrsek@autocommerce.si


Elvir Jovanovič
T: 01 5883 538
elvir.jovanovic@autocommerce.si


Diana Sepeta
T: 01 5883 532
diana.sepeta@autocommerce.si

Karmen Magolič
T: 01 5883 516
karmen.magolic@autocommerce.si

David Vrenko
T: 01 5883 538
david.vrenko@autocommerce.si

Nan Jordan
T: 01 5883 534
nan.jordan@autocommerce.si

Autocommerce RC Maribor
Autocommerce RC Maribor

Autocommerce, d.o.o.
Ptujska 132,
2000 Maribor

telefon: 02/4600-110
faks: 02 /4600-139

čas obratovanja:
ponedeljek - petek
8.00-18.00

sobota
8.00-13.00

Kontaktne oseba:
Rok Juratovac
T: 02 4600 114
rok.juratovac@autocommerce.si


Bratec Zdenka
T: 02 4600 133
zdenka.bratec@autocommerce.si


Autocommerce RC Koper
Autocommerce RC Koper

Autocommerce, d.o.o.
Vojkovo nabrežje 32,
6000 Koper

telefon: 05/6631-200
faks: 05/6631-210

čas obratovanja:
ponedeljek - petek
8.00-18.00

sobota
8.00-12.00

Kontaktne osebe:
Franko Šik
T: 05 6631 202
franko.sik@autocommerce.si


Nataša Bordon Juriševič
T: 05 6631 208
natasa.bordon@autocommerce.si


Danijel Goja
T: 05 6631 204
danijel.goja@autocommerce.si

Autocommerce RC Celje
Autocommerce RC Celje

Autocommerce, d.o.o.
Ipavčeva ulica 21,
3000 Celje

telefon: 03/4261-881

čas obratovanja:
ponedeljek - petek
8.00-18.00

sobota
8.00-13.00

Kontaktne osebe:
Irena Ločnikar
T: 03 4261 883
M: 041 437 904
irena.locnikar@autocommerce.si


Gregor Bastl
T: 03 426 1884
M: 051 206 146
gregor.bastl@autocommerce.si


Jernej Senekovič
T: 03 4261 882
M: 041 585 557
jernej.senekovic@autocommerce.si